Kariyer Danışmanlığı Hizmeti Hakkında

Yazar: iibfdekanlik | Tarih: 3 Kasım 2023

Kariyer Danışmanlığı Hizmeti Hakkında

Kariyer DanışmanlığıHizmetiCumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından geliştirilen çevrim içi internet platformuYetenek Kapısından; Üniversite öğrenci ve mezunlarınınetkinlikler, eğitimler, iş/staj ilanları veKariyer Fuarları gibikariyer imkânlarındanhaberdar olup başvuru yapabilmektedir.

Yetenek Kapısı üzerinden; Üniversitemiz öğrenci ve mezunlarının, Kariyer yönetimi ve iş arama süreçlerine yönelik sorularıiçin sisteme kayıtlı kariyer danışmanlarından randevu alarak çevrim içi ya da yüz yüze görüşme yapabileceği "Kariyer Danışmanlığı"hizmetesunulmuştur.

Kariyer Danışmalığı Hizmetinden Nasıl Yararlanılır?

Yetenek Kapısına Üye Girişi için tıklayınız(https://www.yetenekkapisi.org/login) *Üye değilseniz kayıt için tıklayınız(https://www.yetenekkapisi.org/register)

Üye Girişi yaptıktan sonra Kariyer Danışmalığı (sol tarafta) menüsünden;

Kariyer danışmanındanyüz yüze veya çevrim içi randevu alabilmek için takvimden tercih ettiğiniz saatin üzerine tıklayarak randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu saatiniz geldiğinde, çevrim içi kariyer danışmanlığı görüşmenize takvimdeki randevu saatinizin üzerine tıklayarak erişebilirsiniz. Yüz yüze danışmanlık görüşmeleriniz için ise randevunuz onaylandıktan sonra danışmanınızla iletişime geçmelisiniz.

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ KARİYER MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Adres :OMÜ Öğrenci Sosyal Yaşam Merkezi Kat:1 55139 Atakum/SAMSUNTelefon :+90 (362) 312 19 19-1691Web Sayfası:http://kariyer.omu.edu.tr/trE-Posta : kariyer@omu.edu.trFacebook :https://www.facebook.com/omukarmer/Twitter :https://twitter.com/omukarmerİnstagram :https://www.instagram.com/omukariyer/Linkedin

:https://www.linkedin.com/company/omukariyer